Oud-bestuursleden

Hugo Knoppert (2004-2008), chairman and vice chairman.

 

Floor Breeksema (2005-2008), financial affairs.

 

Edo Kort (2004-2008), financial affairs and chairman.

Roelof Pieters (2006-2007)

 

The board from February 2005 until June 2006 consisted of:

Thijs Jan van Schie (Chairman)

Zoë van Mansfeld (Secretary)

Edo Kort (Financial affairs)

Judith Jansen (Webmaster and PR)

Hugo Knoppert

Jesse Bruins

Cor Dubbelman

 

The board from February 2004 until January 2005 consisted of:

Thijs Jan van Schie (Chairman)

Chris Koopmans (Financial affairs)

Zoë van Mansfeld (Secretary)

Lies Vervloet (Secretary)

Warden van der Woude (Webmaster, PR)

 

The board until January 2004 consisted of:

Maarten Onneweer (Chairman)

Lotte Pelckmans (Secretary)

Erik Alblas (Financial affairs and logistics)

Annelies Withofs (Symposium committee: PR)

Martin van Vliet (Symposium committee: logistics and PR)

Jan Willem Molenaar (Symposium committee: finance and PR)

Nina Adriaanse (Symposium committee: general affairs)

Thijs Jan van Schie (Symposium committee: general affairs)

Marnix Walters (Website: general affairs)